Одним з останніх трендів комерційного громадського бізнесу стали більш високі еко-стандарти і турбота про здоров'я гостя. В рамках цієї тенденції все більш актуальним є використання системи центрального пиловидалення.

 

Компанія AERTECNICA TUBO протягом 25 років розробляє, виробляє і успішно застосовує по всьому світу широкий спектр вбудованих систем пиловидалення для комерційної нерухомості. AERTECNICA TUBO одна з небагатьох світових виробників пропонує найпотужніші технології, щоб підвищити цінність і ефективність Вашого бізнесу!

 

Діапазон технічних рішень AERTECNICA TUBO для професіоналів включає інноваційні технології та якісне обладнання, неперевершену міцність і надійність протягом довгого часу. Кожен компонент системи пиловидалення AERTECNICA TUBO докладно проаналізований, щоб забезпечити найкращі функціонування пристрою, з єдиною метою: забезпечити максимальну задоволеність Вас та Вашого клієнта.

 

Легке використання у всіх областях, швидка робота, економія на вартості обслуговування. Прибирання приміщення легше. Вбудований пилосос може бути використаний для прибирання будь-яких поверхонь: ковролін, кахель, ламінат. Чистити вбудованим пилососом можна всі меблі, предмети інтер'єру не пошкоджуючи їх. Система центрального пиловидалення робить прибирання абсолютно безпечною. Сила всмоктування вбудованого пилососа завжди оптимальна для швидкого прибирання.

 

 

Покоївці більше не потрібно переміщати важкий пилосос. Кожен номер і громадські приміщення готелю обладнуються стіновими клапанами-розетками, а прибирання проводиться за допомогою легкого шланга. Роботу системи забезпечує центральний агрегат, який розміщується в підсобному приміщенні.

 

 

Принцип роботи системи центрального пиловидалення AERTECNICA TUBO наступний. Вона включається автоматично, як тільки користувач вставляє шланг в клапан-розетку. Зібрані пил і сміття транспортуються по трубах системи і акумулюються в циклоні силового агрегату. Для подальшої очистки повітря потрапляє в картріджний фільтр тонкого очищення. Далі очищене повітря через турбіну агрегату AERTECNICA TUBO відводиться за межі приміщення. Зупинка роботи всієї системи відбувається автоматично після відключення останнього користувача.

 

 

Високий рівень гігієни є одним з факторів успіху для будь-якого бізнесу, де є люди. Особливо це важливо для туристичного бізнесу та сфери обслуговування. Кожен підприємець знає, плата за відсутність належного рівня гігієни висока. Таким чином, наявність системи центральної пилоприбирання AERTECNICA TUBO дозволяє позиціонувати готель як еко-об'єкт і сприяє підвищенню його зірковості. На статусність і імідж об'єкта також працює повна відсутність звичного шуму, неминучого при використанні більшості моделей готельних пилососів.

 

 

Є і ряд суттєвих фінансових вигод. Перш за все, час прибирання при використанні центрального пилососа AERTECNICA TUBO скорочується на третину, за всіма статтями знижуються витрати на пилоприбирання, економія електроенергії становить до 30 %. Якщо в звичайних пилососах до 80 % потужності витрачається на те, щоб прогнати повітря через численні фільтри, вбудовані пилососи AERTECNICA TUBO вона витрачається тільки на створення необхідного розрідження в трубопроводі. Крім того, зменшуються витрати на обслуговування систем вентиляції та кондиціонування. А в довгостроковій перспективі можна говорити і про продовження терміну служби цифрового та високотехнологічного обладнання, використовуваного в готелі.