HURRICANE 180 BOX

Людина в побуті оточена рядом негативних факторів, які прямим чином впливають на екологію житлового простору. Один з таких факторів - побутовий пил, незмінна супутниця людини, в якій містяться частинки людського епітелію, пилові кліщі і залишки їхньої життєдіяльності, канцерогени та ін. Вбудований пилосос Hurricane 180 Box здатний значно скоротити негативний вплив цього фактора.

 

Вбудовані пилососи Hurricane 180 Box - основа для створення гіппоалергеного середовища, а значить безпечного життєвого простору. Вдихання дрібного пилу дає серйозне навантаження на імунітет і може призводити до розвитку алергічних реакцій або астми, особливо у дітей і підлітків у віці до 14 років. Гіппоаллергенним простір всередині вашого будинку може бути забезпечено тільки за допомогою вбудованого пилососа Hurricane 180 Box.

 

Більшість господинь описують ідеальний пилосос як потужний, легкий і тихий. Цей ідеал досяжний тільки якщо ви користуєтеся вбудованим пилососом Hurricane 180 Box. Він потужніший будь-якого звичайного пилососа. Для прибирання використовується легкий шланг, а шум центрального блоку залишається в підсобному приміщенні, там де він встановлений.

 

Центральний пилосос  Hurricane 180 Box  використовує в своїй конструкції моторний фільтр. Втягнутий вентилятором в пилосос брудне повітря закручується в спіраль, в результаті чого частинки пилу, які надійшли з ним, відкидаються до стінок, де вони втрачають швидкість і осідають, а, нагромадившись в достатньому обсязі, сповзають вниз - на дно сміттєзбірника. Продуктивність пилососа залишається незмінною при будь-яких умовах роботи.

 

Потужність силового агрегату дозволяє прибирати міські квартири (від 50 кв. М до 350 кв.). Обмеження становить тільки максимальне видалення самого останнього клапана-розетки системи від агрегату - не більше 35 м.

 

Основні особливості Hurricane 180 Box^

  1. Мякий старт ( Soft Start )
  2. Можливість монтажу на балконі,кухонній шафці
  3. Додатковий  замінний мішок  пилозбірника в комплекті
  4. Електричний запобіжний захист  від перевантажень (  захист турбіни )
  5. Вбудований компенсаційний повітряний клапан  Air by-pass ( на випадок закупорювання системи )
  6. Електронна діагностика  стану агрегата  ( система Smart  Check )

 

 

Модель

Hurricane 180 Box

Напруга, В

220/240

Потужність, Ватт

1.800

Захист двигуна

так

Потужність всмоктування, Air Watts

635

Повітряний потік, м³/г

200

Максимальне розрідження, мбар

330

Запасний мішок на сміття

так

Система фільтрації

моторна

Ємність пилозбірника, л

8

Висота, см

310

Ширина, см

460

Глибина

240

Рівень шуму

68

Вага

5

Максимальна довжина трубопроводу до дальньої пневморозетки, м

35

Рекомендована кількість пневморозеток, шт

10

Рекомендована площа прибирання,м²

350