Компанія AERTECNICA TUBO ( Італія ) виробляє передові системи чистий дім ( системи центрального пиловидалення ) високої якості.

 

Сфера використання центральних вбудованих пилососів AERTECNICA TUBO- квартири, приватні будинки, комерційні і громадські об’єкти ( готелі, адміністративні будівлі, театри, музеї і т. д. )

 

Якість і надійність обладнання AERTECNICA TUBO, підтверджена більш чим 25-літнім досвідом його виробництва та експлуатації.

 

Система на 100% виготовлена в Італії у відповідності з вимогливим європейським стандартом якості та безпеки. Це гарантує покупцю професіональний рівень прибирання і довговічність в експлуатації.

 

Made in Italy

 

 

 

 

Міжнародні сертифікати, які підтверджують якість Aertecnica TUBÒ

 

В – ТЕХ

 

З 2004 року ми являємось офіційними представником компанії Aertecnica та торгової марки TUBO в Україні. В нашому штаті працюють спеціалісти, що пройшли підготовку в технічному центрі Aertecnica в Італії. Ми набули достатній досвід в проектуванні та реалізації проектів різної ступені складності.

 

 

Наші послуги

 

 

Для дилерів на території України компанія «В-ТЕХ» пропонує наступні послуги: консалтинг ( формування технічного завдання, технологічних карт пилевидалення ), аналіз проектів і підбір оптимальної конфігурації обладнання, проектування стадій «П» (проект) і «РД» (робоча документація), узгодження технічних питань, постачання обладнання, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, навчання обслуговуючого персоналу, гарантійне обслуговування та сервіс.

 

Як ми працюємо