Чистота потрібна Всім!

 

За оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, міський житель проводить у приміщенні майже 80% свого часу.

 

За даними вчених, які порівнюють повітря в квартирах із забрудненим міським повітрям, виявилося, що повітря в кімнатах в 4-6 разів брудніше зовнішнього і в 8-10 разів більш токсична його.

 

Забруднення кімнатного повітря позначається на здоров'ї не відразу. Спочатку погіршується самопочуття, потім починає боліти голова, від безсоння з'являються дратівливість і стомлюваність.

 

Рішенням цієї проблеми експерти вважають встановлення в квартирі центрального пилососа, який забезпечує 100% очистку повітря.

 

Навідміну від індивідуальних будинків, в квартирах існує проблема місця і простору розміщення силових агрегатів.

 

Компанія AERTECNICA TUBO створила силовий агрегат TUBO QB для вбудованих систем центрального пиловидалення, який поєднує в собі дивовижну компактність з ефективною циклонною системою фільтрації, що забезпечує постійну потужність всмоктування. TUBÒ QB не займає місця, і навіть на маленькому балконі чи в ванній кімнаті не буде заважати господарям. Серія вбудованих пилососів QB розроблена з урахуванням діючих директив ЄС по безпечній експлуатації, електромагнітної сумісності та ефективності обладнання. Силовий блок виготовлено з якісних, тривких матеріалів та вбудовується в захисну монтажну шафу з дверцятами ( контейнер ), яка виконана з оцинкованої сталі ( кдас захисту IP55 ). Вбудований пилосос QB не піддається корозії та є високо-стійким до атмосферних умов.

 

 

Невелика статистика: в Італії 20% квартир уже обладнані такими системами, у Німеччині та Франції - 40%, у Швеції - вже 60%, а в Фінляндії системи центрального пиловидалення на даний момент є обов'язковою складовою частиною всіх нових будівельних об'єктів на ряду з водопроводом, каналізацією та електрикою.

 
 

Європейський стандарт чистоти для житлового багатоквартирного будівництва.

 

Форма і габарити TUBÒ QB дозволяють реально економити простір. При необхідності можна заховати агрегат в стіну (глибина корпусу близько 23,5 см), а також розмістити в зручному і доступному місці будь-якого приміщення ,наприклад: на кухні, ванній кімнаті та балконі.

 

У силових блоках TUBÒ QB застосована система фільтрації циклонного типу, фільтр з поліефірного матеріалу здійснює додаткову доочистку повітряного потоку, що надходить з приміщення. Силовий блок має великі зручні дверцята, рівні розмірами корпусу, що забезпечує легкий доступ до внутрішніх компонентів системи.

 

Якщо стіни будинку мають достатню товщину, або дизайн приміщення не допускає виступаючих опуклих конструкцій, то даний варіант, який монтується в стіну допоможе вийти з положення. Центральний пилосос TUBÒ QB для внутрішньої установки має дверцята в рівень зі стіною.

 

Вбудований центральний пилосос TUBO QB – це вирішення проблем сучасної будівлі. Він легко вбудовується у стіну та вписується у дизайн чи інтер’єр, архітектуру будинку, єдиний його елемент у полі зору – це двері , але і це вирішення проблеми, оскільки дверцята легко фарбуються у будь-який колір.