VROOM

 

 

 

 

Схований але завжди під рукою

 

 

VROOM  легко встановлюється в шафках, та меблях і перетворює центральний пилосос ще в більш швидший, потужніший та ефективніший пристрій для прибирання. Після монтування VROOM він завжди у вас під рукою, але не видимий для Ваших очей .

 

 

 

Зручне швидке прибирання

 

VROOM ідеально підходить для повсякденного використання. VROOM замінить вам всі засоби для прибирання (мітли, швабри, губки, тощо ), щоб очистити підлоги, стільниці, прилади, ящики, стіни, килими і багато іншого достатньо використати VROOM – він ідеально впорається з будь-яким брудом.

 

 

 

Простий у використанні

 

VROOM  автоматично включається, достатньо лише дістати ручку шланга і витягнути шланг, для того шоб вимкнути VROOM поставте ручку шланга на місце. VROOM ідеально впорається від просипаних сипучих, шерсті тварин, тощо.

 

 

 

VROOM в гаражі

 

Легкий, потужний, компактний гаджет для прибирання. Легко впорається з брудом в гаражі, та без зусиль почистить  ваше авто.

 

Простота у монтажі VROOM.  Задовольнить найвибагливішого споживача. Спеціально розроблений накладний кронштейн дозволить монтувати VROOM таким чином, щоб він не заважав в гаражі. Ідеальний засіб для очищення салону автомобіля, аналогів якому немає .

 

Ідеально очистить, салони автомобіля, авто крісла, відпочинкові крісла,  килимки, човни, гаражну підлогу, навколо вікон та дверей в гаражі, та інші брудні відділення гаражу.