Aertecnica TUBÒ прагне не втрачати лідируючі позиції і представляє на ринку передові технології для забезпечення найкращих характеристик агрегатів вбудованих пилососів для комерційної нерухомості та індустріального сектору. Високо оцінивши всі достоїнства, на вбудованих пилососах Aertecnica TUBÒ зупинили свій вибір такі відомі у всьому світі компанії як ROLEX, IKEA, IBM, PHILIP MORRIS та інші.

 

В основі інноваційних систем вбудованого пилевидалення TUBÒ лежить простота і зручність використання, а також максимальна надійність на довгі роки. З TUBÒ так просто відчути подих чистого повітря. Для будь-яких комерційних об'єктів: готелів, SPA і фітнес центрів, офісних бізнес-будівель, спортивних і торгових комплексів, навчальних закладів та дитячих садків, кінотеатрів, магазинів, ресторанів, барів і кафе, перукарень і косметичних салонів тощо - скрізь системи TUBÒ забезпечать вищу оснащеність найсучаснішого рівня.

 

Окрім громадських будівель Системи пиловидалення AERTECNICA TUBO застосовую також в індустріальному та транспортному секторі, а саме:

- Виготовлення будівельних матеріалів ( цементу, піску, бетону, скла, азбесту, будівельних суміші )

- Вугільна промисловість

- Деревообробна промисловість

- Харчова промисловість ( тютюнова, зернопереробна, цукрова і т.д )

- Хімічна промисловість ( содове виробництво, виробництво полімерних матеріалів )

 

 

По суті в усіх будівлях, які вимагають ретельної, швидкого і частого прибирання, можна отримати вигоду застосовуючи ефективну і надійну комерційну систему пиловидалення, практично не потребує обслуговування.

 

Системи пиловидалення AERTECNICA TUBO проектуються індивідуально виходячи з специфіки виробництва, а також з режиму одночасної експлуатації операторами ( користувачами ) системи пиловидалення. У кожному конкретному випадку підбирається модель силового вакуумного блоку або їх поєднання, а так само враховуються такі параметри як площа фільтрації, режим регенерації, ( автоматична очистка фільтру ) і т. д

 

Установки комплектуються набором насадок для зручності прибирання різних видів забруднень.

 

ЕКОНОМІЧНІ ПЕРЕВАГИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ПИЛОВИДАЛЕННЯ

 

Опираючись на багаторічний досвід та аналіз реалізованих проектів, ми з упевненістю можемо сказати, що економія за рахунок ефективності прибирання і скорочення персоналу більш ніж виправдовує інвестиції в обладнання.

 

ВИ МОЖЕТЕ СКОРОТИТИ СВОЇ ВИТРАТИ НА ПРИБИРАННЯ НА 38%

 

Завдяки більш ефективній потужності прибирання з використанням центрального пилососа AERTECNICA TUBO потрібно на 38% менше часу (або на 38% менше людей для прибирання ) для досягнення того ж результату.

 

ЧАС РОБОТИ !

 

Економія, отримана за рахунок підвищення ефективності збирання та продуктивності роботи персоналу, більш ніж переконливий аргумент для інвестицій в центральне видалення пилу. Яким чином вам вдасться заощадити до 38% від витрат на персонал?

 

•Велика ефективність. Позбавлення від «простоїв» - не треба постійно з'єднувати та від'єднувати кабель, подовжувач, аксесуари і т. д. Потрібно тільки вставити шланг в розетку і все готово до прибирання.

 

•Велика потужність. Центральний пилосос AERTECNICA TUBO в 4 рази потужніший звичайних пилососів. Одне проходження насадкою по поверхні за допомогою центральної системи еквівалентно 2-3 проходженням за допомогою звичайних пилососів.

 

•Обслуговування. Центральні вакуумні системи AERTECNICA TUBO практично не вимагають обслуговування, необхідно лише очищати об'ємний пилозбірник раз на 6 місяців, на відмінну від портативних ( переносних ) пилососів, де мішки для сміття коштують дорого.

 

•Інструменти. Широкий вибір аксесуарів центральних систем допоможе швидко знайти потрібну насадку для специфічної прибирання.

 

•Тиша. Центральний пилосос AERTECNICA TUBO практично безшумний в роботі. Прибирання може відбуватися в будь-який час без побоювання, що вона може комусь перешкодити. Ніхто навіть не буде знати, що йде прибирання!

 

•Амортизація системи. Всі системи AERTECNICA TUBO для комерційного використання оснащені надійними і довговічними трифазними двигунами , сконструйованими для промислових цілей і здатними витримувати навантаження щодня 24 години на добу. Центральні вакуумні системи практично не вимагають обслуговування, збільшує інвестиційну привабливість будівлі і окупається протягом 3-4 років.