ВАМ ЛЕГШЕ ДИХАТИ, ВАМ ЛЕГШЕ ПРАЦЮВАТИ

 

Система вбудованих пилососів AERTECNICA TUBO унікальна, проста в дії, і спроможна ефективно підтримувати здорову екологію великих будівель. Відчути дихання свіжого повітря з AERTECNICA TUBO так просто і приємно.

 

Центральні пилесоси AERTECNICA TUBO володіють неперевершеною потужністю, технічно досконалі і здатні одночасно забезпечити роботу декількох користувачів ( операторів ). Ця система стане оптимальним рішенням для очистки повітря в будівлях промислових підприємств, цехах, торгових і офісних залів і т.д.

 

Реальна перевага центрального пиловидалення в індустріальному секторі - це економія витрат: поліпшення «гігієни будівлі», зменшення часу прибирання і термін служби, порівнянний з терміном служби самої будівлі.

 

Експлуатація:

Практика показує, що 90% витрат на прибирання становить оплата праці і лише 10% -інші витрати (інструменти та обладнання тощо). Отже, найкоротшим шляхом економії на прибиранні є зниження витрат на робочу силу. Цього можна досягти за рахунок більш високої продуктивності праці, забезпечивши персонал найкращим обладнанням та інструментом.

 

 

Гігієна:

Але головною перевагою центральних систем безсумнівно є фактор чистоти і сприятливого для здоров'я людини атмосфери. Забруднення повітря всередині приміщення викликає найбільше занепокоєння з боку санітарних та екологічних органів контролю. Найважливішою умовою зменшення ризику хронічних захворювань є збереження чистої та сприятливої атмосфери в будівлі. Кількість мікроскопічних пилових кліщів, пилку, лупи і інших алергенів може бути значною мірою зменшено при регулярному використанні центральних вакуумних систем пиловидалення.

 

Система центрального пиловидалення призначена для прибирання як пилових частинок, так і просипу. Система центрального пилососу дозволить централізовано збирати будь сипучий матеріал - шлак, вапно, азбест, цемент, дерев'яний пил і стружка, папір і продукти целюлози, металеві та мінеральні порошки, гранульовані продукти хімії і нафтохімії, зерно та інші продукти харчового виробництво, і багато багато інших матеріали.

 

 

Як домогтися енергозбереження? Енергоспоживання, як для переносних пилососів, так і для систем центрального пиловидалення, становить приблизно 1200 Ватт на кожного прибиральника, за рахунок чого ж тоді досягається економія?

 

1) При використанні центральних систем пиловидалення, прибирання проводиться рідше: так як абсолютно весь пил і бруд видаляється в центральну установку, розташовану, як правило, в машинному відділенні в підвалі. При цьому, викид мікропилу з фільтра назад в приміщення, як у випадку з традиційними пилососами, не відбувається.

 

2) Більшість центральних агрегатів в 2 - 3 рази ефективніше при збиранні в порівнянні з традиційними пилососами. Характерна для центральних систем більш глибоке очищення поверхні спільно з універсальністю, що дозволяє швидше дістатися до важкодоступних місць, дійсно істотно скорочує час прибирання.

 

3) Центральна система видаляє весь пил і повітря з вмістом мікроскопічних кліщів та паразитів з приміщення. Фільтри звичайних пилососів не здатні затримати мікрочастинки, викидаючи їх назад в приміщення. Хмари цих найдрібніших частинок, які можна побачити неозброєним оком в повітрі в променях сонця, після збирання осідають на підлозі і меблів. Це вимагає додаткового прибирання і, відповідно, додаткових витрат енергії

 

4) Мотори центральних систем набагато більш ефективні. У той час як мотори звичайних пилососів мають ККД 30%, промислові індукційні мотори досягають 50%, а в комплексі з електронним частотним інвертером здатні досягти 70%.

 

 

При виборі моделі центрального пилососа, зробіть ставку на досконалість і функціональність системи, наприклад центральний пилосос оснащений самоочищуючим фільтром, суттєво скоротять час на обслуговування системи. Ви отримуєте потужну, унікальну, інтелектуальну систему котра бездогана в експлуатації і вимагає до себе мінімум уваги зі сторони обслуговуючого персоналу.